Якщо ви у своїй ванній кімнаті побачили грибок або цвіль, то негайно приймайте заходи, тому що це шкідливо не лише стінам, але і людям. Так, цвіль виділяє в навколишній простір велику кількість спорів, які людина вдихає разом з повітрям.
Потрапляючи в дихальну і кровоносну системи, спори можуть спровокувати ряд захворювань, у тому числі кашель, нежить, алергічні захворювання шкіри і навіть бронхіальну астму.
Щоб позбутися від грибка і цвілі у ванні, потрібно в першу чергу позбутися від підвищеної вологості. Для цього ваша сантехніка завжди повинна знаходитися в справному стані, тому що навіть проточні крани або унітаз вже створюють достатню кількість вологості.
Якщо на стояку холодної води порушена ізоляція, то на трубі може з’явитися конденсат. Щоб вирішити цю проблему, потрібно звернутися до фахівця. Зараз на ринку будівельних матеріалів продаються спеціальні м’які паропластові труби різних діаметрів, з їх допомогою можна легко захистити будь-який стояк. Якщо ви хочете впоратися самостійно, то можна скористатися спеціальним скотчем.
Якщо у ванні немає вентиляції, а двері добре підігнані і не мають щілини, то потрібно її зробити. Інколи буває достатньо встановити у ванній кімнаті невеликий вентилятор. І, звичайно, ванну кімнату треба частіше провітрювати, тепле і вологе застояне повітря – одна з умов для швидкого розвитку цвілі і грибка.
Якщо стіни і стеля у ванній пофарбовані, то потрібно використовувати водостійкі фарби, що захищають поверхню від зайвої вологи, а ось водо-дисперсійна або водоемульсійна фарби вологу пропускають.
© 2011, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: вологість, грибок, конденсат, цвіль у ванній