Ванна є одним із важливих приміщень в нашій оселі. Ванна кімната має бути природною зоною комфорту у домі, а не просто санвузлом, де ви приймаєте душ і чистите зуби. Цією кімнатою користуються всі члени родини. Вранці в ній ми заряджаємося позитивом на весь день, а ввечері розслабляємося після напруженої роботи.
Отже, ванна кімната має бути комфортною. В першу чергу, це означає, що тут має бути сухо та тепло. Це питання вирішується елементарно – тепла підлога. Отже, якщо ви збираєтесь затіяти у своїй ванній кімнаті капітальний ремонт, обов’язково зробіть підігрів підлоги. Потім ви будете собі за це вельми вдячні.
Але, перед цим, вам потрібно визначитись із системою обігріву, адже їх є декілька.
Отже, перший вид – це водяна тепла підлога. Ця система обігріву складається з металопластикових, пластикових, мідних або сталевих труб, по яких циркулює гаряча вода. Поверх них кладеться стяжка, а потім – фінішне покриття. Термостат дає можливість задавати потрібний вам режим температур.
Перевагами подібної системи є відносно невелика вартість, абсолютна безпека для здоров’я і недорога експлуатація. А недоліком - складний монтаж (особливо при ремонті маленької ванної кімнати).
Другий вид – це електрична тепла підлога. Останнім часом вона стала досить популярною, адже основною перевагою є простота її встановлення.
В свою чергу, електрична тепла підлога має свої підвиди, а саме:
Плівкова тепла підлога являє собою спеціальну плівку або нагрівальний кабель, до яких підключають електрику, використовуючи терморегулятор. Вона нагріває не повітря, а об’єкти, що знаходяться на поверхні. Отож, її можна використовувати, як додаткове, так і основне опалення в будинках, магазинах, офісах, промислових об’єктах і т.д.
Основною перевагою такої системи обігріву є її універсальність, вона може встановлюватись майже під усіма декоративними покриттями для підлоги, тобто під ковроліном, лінолеумом, ламінатом, паркетом і так далі.
Ще однією перевагою, є гнучкість і еластичність термоплівки, що дозволяє обігрівати будь-які поверхні – як вертикальні, горизонтальні, так і похилі.
Але, в цій бочці меду є таки ложка дьогтю. Плівкову систему обігріву не можна вставлювати під керамічну плитку.
Кабельна тепла підлога – це класика. Система складається з нагрівальних кабелів певної довжини, що вкладаються під бетонну стяжку або прямо під керамічну плитку, а також, температурного ізолятора.
Найпершими з’явилися одножильні електричні теплі підлоги, тепер існують двожильні, а також, з’явився спеціальний екран з фольги, екранує електромагнітне випромінювання.
Нагрівальні мати (термомати) відрізняються від кабельної системи тим, що мають тонший кабель. У термоматів нагрівальний кабель закріплюють на сітці. Клей і стяжка без ускладнень проникають крізь сітку, тим самим гарантують надійну укладку.
У термоматів функцію нагрівального елементу виконує вуглецевий порошок – карбон. Завдяки цьому порошку не відбувається перегрів кабелю .
При монтажі даної системи обігріву трохи підіймається рівень підлоги.
© 2015, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: водяна тапла підлога, електрична тепла підлога, системи обігріву підлоги, тепла підлога