Ви хочете мати гарне та модне ліжко з м’яким узголів’ям? Не варто відразу бігти до меблевого салону та лишати там купу грошей. Адже таке узголів’я можна зробити вдома своїми руками. Для цього потрібно матеріали, інструменти, а ще ваш час та бажання.
А тепер конкретніше. Для роботи з інструментів вам потрібно наступне: електростеплер (хоча можна використовувати механічний або пневматичний); скоби до степлера; електрошуруповерт або дриль; насадка для прорізання отворів в паралоні; свердло на 8 мм; клей, який не роз’їдає паралон. Крім того, вам будуть потрібні ножиці, велика (а краще найбільша) голка, дуже міцні нитки, довга лінійка, пензлик та просте канцелярське лезо, для порізки паралону.
З потрібними інструментами визначились, тепер треба визначити, які потрібні матеріали. Для м’якого узголів’я потрібно наступні матеріали:
- - для основи – ДСП плита, товщиною 16 мм;
- - паралон, товщиною 50 мм;
- - синтепон;
- - шкірзамінник;
- - ґудзики з залізною ножкою.
Після того, як ви підготували інструменти, матеріали і все необхідне, можна приступати до роботи. На ДСП плиту за допомогою пензлика нанесіть клей та приклейте до паралону. Лишній паралон обріжте канцелярським лезом. Далі на ДСП плиті потрібно зробити розмітку. Насамперед, від країв потрібно відступити по 7 см зі всіх чотирьох сторін. Решту площі потрібно розбити на ромби, але не надто маленькі. На приклад 172х150мм., як на фото. Тепер можна свердлити отвори в ДСП. Потім ці отвори потрібно перенести на сторону паралону. Для цього треба взяти дуже велику голку і рівно всадити її у отвір, повернути плиту з паралом та на зворотній стороні маркером зробити помітку для отвору.
Далі з допомогою електрошуруповерта та насадки для паралона по відмітинах зробити отвори в самому паралоні. Після того, як всі отвори зроблено, зверху на паралон треба покласти синтепон. Розмір шматка синтепону має бути більшим на стільки, щоб можна було його пристебнути стиплером до ДСП плити зі зворотної сторони. В самому синтепоні також робите отвори. Ну от з рештою і все, основа для узголів’я готова.
Тепер потрібно зробити розмітку на тканині. Креслення на тканині потрібно робити за певною формулою. До розміру ромбів, нанесених на основу, додається 2/3 товщини паралону. Тобто, якщо використовувати паралон шириною 50 мм, то потрібно додати 33 мм (50*2/3=33 мм). Це значить, що до висоти та ширини ромбів потрібно додати по 33 мм. Крім того, звісно, до відступів теж потрібно додати 100 мм (подвійну товщину паралону).
Наступне, що потрібно зробите, це протягнути нитки у тканину по розмітці. Тканину потрібно проколювати під кутом. Отже, післе того, як закінчили протягувати нитки на тканині, їх потрібно протягнути в отвори в основі узголів’я, закріпивши їх зі зворотньої сторони степлером. Роблячи стяжку потрібно добре натягувати тканину та вирівнювати складки. Далі, післе закінчення стяжки, з допомогою голки заправте гудзики у отвори, також закріпляючи їх зі звороту степлером.
Ну от, зрештою, м’яке узголів’я для ліжка своїми руками готове. А для ліжка вам знадобиться трикотажний наматрасник. За посиланням https://billerbeck.ua/172-namatrasnik-trikotazhnyy можна знайти якраз такий із Альпійської овечої шерсті різних розмірів. Такий наматричник стане ідеальним додатком до м’якого узголів’я.
© 2020, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|