Боротьба з польовими мишами – це велика проблема, незважаючи на дрібні розміри самих її носіїв. Особливо «дістається» тим господарям, чиї будинки стоять на околиці міста, неподалік від лугів та інших степових просторів, в яких у безлічі мешкають миші-полівки. З настанням перших холодів, пошуковий запит в інтернеті уничтожение крыс и мышей набуває популярності, і полівки чи не натовпами біжать зимувати в наші будинки. До них приєднуються також і будинкові миші, які з початком літа, мабуть піклуючись про своє здоров’я, перебралися жити на природу.
Як швидко позбутися мишей ми розповімо вам в цій статті.
У наші оселі мишей тягнуть три основні чинники. По-перше, в будинках людей тепло і це найголовніше. По-друге, в будинках людей багато їжі. І, по-третє, житло людини одне з найбезпечніших місць для життя мишей, де їм майже ніщо не загрожує. Так, це факт: миші настільки добре почувають себе в будинку людини, що найчастіше розгулюють по ньому пішки серед білого дня. Вони живуть скрізь: у погребі, під підлогою, у стінах і спритно обходять мишоловки. Стрімкі ж кидки господарів будинку з тапки напереваги, вони розглядають приблизно так само, як екстремали поїздки на маунтін-байках або стрибки з тарзанки. Це мишей бадьорить і підтримує їх тонус.
Питання. Як позбутися мишей-полівок найбільш безболісним і гуманним способом? Миша адже теж жива істота, дитя природи, а тому багатьом людям їх шкода, але в той же час не хочеться терпіти сусідство з цими настирливими і противними звірками. До того ж миші мають неприємну звичку, скребти по кутах, що дико дратує людей з тонким слухом ночами.
Так чи є такі методи, які з одного боку допоможуть вам позбавитися від мишей, а з іншого не зашкодять життю і здоров’ю братів наших менших? Є, стверджують перекази давнини глибокої. Правда, сьогодні їх називають фітозахистом від мишей, і виражена вона в наступних засобах:
- Ефективним способом боротьби з мишами є гілки багна, запах кори якого, ці гризуни не переносять абсолютно;
- Відмінним методом відлякування мишей також є така рослина, як чорнокорінь лікарський (Cynoglossum officinale). Запах сушених коренів цієї рослини здатний прогнати не тільки мишей, але і щурів.
- Миші також не переносять запаху дикої м’яти, він для них дуже неприємний і вони воліють покинути те приміщення, де на підлозі розкладені гілочки цієї рослини.
- Дуже сильне дію на мишей надають квіти чорної бузини, які навіть у засушеному вигляді наганяють їх тікати.
- Вам слід також пильну увагу на аконіт протиядний, сушені корені якого володіють сильним антимишиним ефектом.
- Також миші терпіти не можуть листя чорної смородини із сильним запахом як в свіжому, так і в сушеному вигляді.
- Не люблять миші і запаху часнику.
Сучасним і дієвим способом, як можна позбутися мишей, є використання ультразвукових відлякувачів. Низькочастотний ультразвук викликає акустичний шок у гризунів і змушує їх назавжди залишати житла людей. Додайте відлякувач в підвалі вашого будинку і через деякий час ви забудете про інші методи, а також про те, що вам колись дошкуляли миші.
© 2015, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|