Що ближче до зими то ми шукаємо сладкие новогодние подарки. Весною ж солодощі нам менш цікаві, бо цікавить нас літній відпочинок.
Азовське море – найменше море в світі, воно є так званим плоским континентальним морем планети. Найбільша його довжина – 380 кілометрів, ширина 200 кілометрів, максимальна глибина – 15 метрів. Береги в основному піщані, зустрічаються невеликі пагорби вулканічного походження. Вода, на відміну від Чорного моря, містить мало солі, і щорічні коливання солоності не перевищують 1-2%.
Ще древні єгиптяни знали лікувальні властивості нагрітого піску – він прихильно діє на шкіру, виліковує артрити, артрози, ревматизм, радикуліти та інші хвороби, пов’язані з кістками і шкірою. Широкі пляжі прямо таки манять повалятися на пісочку і погріти свої кісточки. По науковому це називається псаммотерапія – лікування гарячим піском.
Азовське повітря багате такими мікроелементами, як йод, бром, кальцій, і завжди наповнене свіжістю і запахом моря і степових трав. Дихати такими ароматами не тільки приємно, але й дуже корисно. Фітонциди, що містяться в них, вбивають шкідливі бактерії і дезінфікують легені. Це необхідно тим, хто страждає легеневими захворюваннями, бронхіальною астмою або постійно піддається ГРЗ.
У воді ж таких потрібних сполук ще більше – вона корисна насамперед шкірі, яка після купання насичується солями та мінералами. Навіть маленькі майже невидимі водорості, які вода під час шторму піднімає з дна, корисно впливають на шкіру і лікують багато шкірних захворювань.
Азов це джерело здоров’я. Поплававши і позагорявши всього пару тижнів, ви оздоровитесь на цілий рік вперед, а регулярні поїздки на Азовське море загартують і швидко відновлять ваш організм після важкої трудової зими.
© 2014, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|