Вибір костюма справа клопітка і вимагає ретельного підходу. Перше завдання – правильно оцінити пропорції фігури. Чоловікам невисокого зросту не варто вибирати об’ємні з широкими плечима або подовжені піджаки – вони візуально зменшують ріст. Невисоким чоловікам не варто носити брюки з відворотами – вони візуально вкорочують ноги. Статним – краще відмовитися від двобортного костюма, аби не виглядати просто гігантом. А ось класична “трійка” підійде для чоловіка будь-якої статури і зросту.
Коли ви визначитеся із стилем піджака, то при примірці зверніть увагу на так званий “плечовий пояс” і комір, який повинен м’яко облягати шию. У плечах хороший костюм зобов’язаний сидіти як влитий, і при цьому наречений не повинний відчувати себе ні скуто, ні дуже розслаблено. На спині не повинно бути ні вертикальних, ні горизонтальних складок навіть в тому випадку, якщо він витягнете руки вперед. Якщо в піджака дві шліци, то вони мають бути закриті, коли піджак застебнутий. Якщо піджак хороший в плечах, а нижній гудзик застібається насилу, у жодному випадку не потрібно вибирати більший розмір. Краще поекспериментувати з костюмами різного зросту і повноти. Стоячи прямо, опустивши руки, потрібно схопити поли піджака. Якщо зробити це вдалося без зайвих рухів тіла, значить довжині ідеальна. Рукави піджака мають бути приблизно на 2,5 см вище за рукави сорочки. Нехай будуть видні красиві запонки. Вони можуть бути будь-якої форми і розміру. Якщо піджак трохи широкуватий або довгі рукави, можна звернутися до майстра, який піджене костюм по фігурі і росту.
Під час примірки дуже важливо звернути увагу на довжину штанів. Вона має бути не нижче за п’яту і не вище за щиколотку. Ідеальна довжина – до середини задника черевика. Якщо вона вибрана правильно, то на стрілці біля кісточки утворюється один невеликий залом. Класичні штани підшивають з нахилом – так, щоб ззаду вони були на один-два сантиметри довше, ніж спереду. Пояс класичних штанів завжди повинен знаходитися на лінії талії.
Вибираючи костюм, слід пам’ятати, що він повинен гармонувати з платтям нареченої. До традиційних кольорів відносять чорний, благородно-сірий, синій і темно-коричневий кольори. Чоловіки часто віддають перевагу костюму темного кольору, переважно чорного. Костюм чорного кольору стає хорошим фоном для вбрання нареченої. Проте сьогодні дует “Наречена в білому, наречений в чорному” не є аксіомою. Все більш популярними стають “кольорові” (не строкаті, а однотонні) піджаки (темно-сині, коричневі, світлих відтінків) у поєднанні з чорними або підібраними в тон світлими штанами.
Обов’язковими доповненнями до будь-якого костюма є сорочка, галстук, жилет, а також чорні шкарпетки і туфлі (або в колір костюму).
© 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: галстук, костюм, наречена, наречений, піджак, сорочка, штани