Ззовні ваше тіло ніяк не змінилося. Але в середині організму кипить робота. Продовжується вироблення різних речовин, сприяючих розвитку і зростанню клітини.
Всі готуються до розриву граафового міхура і виходу «в світ» зрілої яйцеклітини. Тобто до овуляції. Роботи ведуться настільки активно, що, навіть, міняється температурний фон всього організму. Термін даної події, в середньому складає близько двох тижнів від початку циклу.
До кінця цього тижня, швидше за все, у вас буде овуляція, і настане найбільш сприятливий час для зачаття. Тому, якщо ви підійшли до цієї справи серйозно, тобто порадилися з лікарем, стежили за власним станом, за температурою, то зможете визначити потрібний момент без особливих проблем.
Отже, ви можете провести кінець тижня не лише з користю, але і приємно. Варто пам’ятати, що ймовірність зачаття максимальна в день овуляції і оцінюється приблизно в 33%. Висока ймовірність також спостерігається в день перед овуляцією – 31% і за два дні до неї – 27%.
Але кожна жінка реагує на цю подію по-різному. Одна може відчути болі в низу живота, інша не відчує нічого. Об’єктивними ознаками овуляції є збільшення слизових виділень з піхви і зниження ректальної (базальної) температури в день овуляції з підвищенням її наступного дня, підвищення вмісту прогестерону в плазмі крові та інші.
Що відбувається з вашою дитиною?
Ваше маля ще не сильно змінилося. Зараз воно знаходиться в граафовому міхурі, і займається формуванням ядра клітини і цитоплазми. Йому доводиться поспішати, бо часу залишається небагато. До кінця цього або початку наступного тижня все повинно бути готове. Воно повинне стати зрілою яйцеклітиною, що має ядро, цитоплазму, прозору блискучу оболонку і так званий вінець з епітеліальних клітин.
© 2012, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: другий тиждень вагітності, календар вагітності, овуляція