Кожна жінка мріє про красиву і здорову шкіру ообличчя. Але, живучи в сучасному місті, де багато машин, пилу і інших несприятливих екологічних умов, на обличчі раз у раз з’являються чорні і білі крапки, позбутися від яких можна за допомогою правильного очищення обличчя.
Якщо ви вирішили самі зайнятись очищенням шкіри вашого обличчя, то повинні дотримуватись декілька важливих і необхідних правил.
По-перше, всі маніпуляції під час чистки обличчя треба проводити лише на ретельно очищеній шкірі і добре вимитими руками, щоб не занести жодну інфекцію. По-друге, не можна проводити таку процедуру, якщо на шкірі є запалення, прищики або інші видимі захворювання шкіри. Це може привести до ще більшого запалення.
Перед проведенням чистки обличчя, шкіру обличчя потрібно очистити гелем або молочком для вмивання. Після цього нанесіть на обличчя скраб та помасажуйте декілька хвилин і змийте теплою водою.
Після цього обличчя необхідно розпарити. Для цього потрібно закип’ятити каструлю води і нахилити над нею обличчя, закрившись махровим рушником. Тримайте обличчя над парою протягом 10-15 хвилин. Щоб збільшити ефективність чищення, в каструлю з водою можна додати які-небудь лікувальні трави.
Коли шкіра распарилась, і пори розкрилися, прийшов час зайнятися видаленням чорних крапок. Протріть шкіру трипроцентним розчином перекисю водню, а руки – спиртом. Вказівними пальцями натисніть на чорну крапку з двох сторін. Не надавлюйте на шкіру нігтями, від цього можуть залишитися шрами.
Після закінчення чистки обличчя, пори необхідно звузити. Для цього протріть обличчя тоніком на основі спирту, потім нанесіть зволожуючий крем. Таку процедуру можна робити приблизно раз в два місяці. Краще це робити ввечері, перед сном, і на ранок не планувати жодних важливих зустрічей, тому що шкіра може виглядати трохи почервонівшою. Почервоніння проходить приблизно через добу.
Чистку шкіри обличчя можна зробити в салоні, наприклад в Medial.kiev.ua. Професійний косметолог запропонує вам на вибір декілька видів чистки і ви зможете обрати для себе найоптимальніший варіант.
© 2013, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: глибока чистка обличчя, очищення шкіри обличчя, чистка обличчя, чистка обличчя в домашніх умовах
18 березня 2013р. о 16:27
І на скільки безпечні ці очистки в салонах?