Зараз з’явилося у продажу багато холодильників нових марок. При покупці такого холодильника продавець вас завжди повідомить, що в ньому встановлена автоматична система розморожування, і більшість хазяйок вважають, що вони нарешті позбулися від систематичного чищення морозильної камери і холодильника. Це дуже поширена помилка.
Фахівці стверджують, що мити холодильник потрібно не менше двох-трьох разів на рік. Якщо шар льоду в морозильній камері досягне товщини 5 мм, витрата електроенергії збільшиться на 25%. Не можна забувати і про задню стінку холодильника: забруднений конденсатор приведе до погіршення охолоджування, холодильник включатиметься частіше і термін служби його скоротиться, а витрата електроенергії природно зросте.
Як же правильно чистити холодильник? Необхідно:
- відключити холодильник від електромережі;
- звільнити його від продуктів;
- розморозити морозильну камеру.
Звичайно, тут можна використовувати фен або будь-який обігрівач з повітряним потоком (не можна поміщати прилад в саму камеру), але краще використовувати засіб для відтаювання, він допомагає легко позбутися льоду в холодильнику і морозильнику. У жодному випадку не видаляйте лід, що наріс, гострими і твердими предметами, це може привести холодильник до виходу з ладу;
- вимити внутрішню поверхню холодильника. Безумовно, можна вимити цю поверхню теплою водою з невеликим додаванням дезинфікуючого засобу (ущільнювач потрібно мити просто чистою водою) після чого необхідно все досуха протерти.
Не можна використовувати для миття кислоти і порошки, краще всього користуватися чистячим засобом для холодильників. Такий засіб видаляє плями, залишки їжі, залишає приємний запах і перешкоджає розмноженню бактерій.
Виробники випускають так само і спеціальний засіб по догляду за холодильником, який володіє антибактеріальною дією, чистить, дезинфікує, знезаражує внутрішні поверхні холодильника і морозильника, і найголовніше, він не вимагає змивання, оскільки не токсичний і не має запаху;
- протерти все м’якою сухою серветкою.
Спеціально для холодильників випускається поглинач запахів, який складається з вугільного фільтру і запобігає зміні натуральних запахів, він може підвішуватися на поличку.
Такий аксесуар, як антибактеріальний килимок, має теж важливе значення, він зберігає овочі і фрукти, дозволяючи повітрю циркулювати між продуктами і стінками холодильника.
Для миття краще використовувати ганчірки з мікрофібри і обов’язково захищати шкіру рук рукавичками.
Не допускайте, аби волога при митті потрапляла на перемикач або в систему освітлення.
© 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: витрата електроенергії, дезинфікуючі засоби, морозильна камера, холодильник, чистимо