Існують різні види небулайзерів, давайте розглянемо найпростіший з них, знайомомий нам ще з дитинства паровий небулайзер. Цей небулайзер для дітей найстаріший, і майже не відрізняється від звичайної нашої уяви про інгалятори. Перш за все, цей тип апарату варто розглянути, щоб зрозуміти його головні недоліки та переваги порівняно з більш сучасними моделями.
Такий тип інгалятора люди навчились робити ще багато років тому. З цією метою були використані різні засоби, які можна було тільки знайти під руками. Чаше всього використовували невелику ємкість з гарячою водою і рушником. Щоб зробити інгаляцію, людині треба було додати в воду відвар певних лікарських трав. Накрити голову разом з ємністю рушником, і почати дихати гарячою парою. Але цей метод не зручний в користуванні навіть для дорослих, і категорично не підходить для малят, так як під час лікування можна легко попектися гарячою парою або водою.
Сучасні парові небулайзери абсолютно безпечні для крихіток. В комплект з небулайзером йдуть насадки різних розмірів для дітей будь-якого віку, а також сам апарат регулює кількість і температуру пару, котра подається. Таким чином, при використанні парового небулайзера можна не боятися, що дитина обігріває собі шкіру або слизову дихальних шляхів.
Такого типу накращі дитячі небулайзери можна використовувати не тільки для лікування різних простудних захворювань, але і для їх профілактики. Різні відвари лікарських трав прекрасно посилюють імунну систему маляти.
Лікування захворювань паровим небулайзером заборонено, якщо температура у дитини перевищує 38 градусів.
Також не рекомендується використання парового небулайзера при інфекційних захворюваннях, так як при цьому існує ризик, що разом з паром інфекція потрапить в легені, чим спровокує значні ускладнення.
Парові небулайзери дуже часто не дорогі, цим вони завоювали популярність серед споживачів. Але коли зберетеся обрати небулайзер, зауважте, що такий тип небулайзера не може перетворити розчин ліків в надмалі частки, внаслідок чого діюча речовина не діє на нижні відділи респираторної системи.
Дана стаття носить виключно інформаційних рарактер і не є медичним довідником чи інструкцією до застосування препаратів.
© 2018, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|