Ці ніжні ділянки шкіри під очима спричиняє нам немало занепокоєння. Вони готові вмить засвідчити, що вчора у нас була вечірка, або на ніч було випито надто багато води. Не говорячи вже про вік. Аби шкіра довкола очей не видавала наші секрети, доглядати її потрібно щодня і з максимальною увагою.
Щоденний догляд включає 3 етапи: очищення, зволоження і тонізування. Для демакияжу використовуються спеціальні нежирні лосьйони. Європейські косметологи рекомендують змивати макіяж очей чистими вершками, аби довше зберегти шкіру молодою, а вії – густими.
Для зволоження використовуються креми і гелі, призначені спеціально для шкіри довкола очей. При цьому креми підходять сухій шкірі, гелі – жирній. Наносяться косметичні засоби м’якими рухами – поплескуваннями (що у жодному випадку не втирають). Косметика повинна відповідати віку. Жінкам до 25 років фахівці радять вибирати зволожуючі і тонізуючі засоби; після 25 має сенс зробити акцент на живленні та легкому ліфтингу; після 40 бажано віддати перевагу більш насиченій формулі.
Порада косметолога: Якщо протягом дня ви відчуваєте сухість довкола очей, нанесіть крапельку гелю прямо поверх макіяжу. Неприємне відчуття стянутости зникне, шкіра розгладиться, зморшки стануть менш помітними.
Проблема, яка здатна вивести з рівноваги найтерплячішу з жінок, – набряки під очима. Причин їх появи декілька. Найнеприємніша і тому що насилу піддається рішенню – це спадкова схильність. Велике значення має ритм життя і шкідливі звички: недосипання, стреси, куріння нікому не додають краси. Якщо синява практично не вирушає з області довкола очей, варто задуматися про візит до лікаря: можливо, це вказую на наявність хронічних захворювань. Нарешті, на зовнішності відбиваються і переваги в їжі.
Порада дієтолога: Прагніть не зловживати пивом і міцнішими напоями. Обмежте вжиток пряних, копчених, гострих і солоних блюд – вони затримують зайву рідину в організмі.
Добре міркувати про щоденний догляд, а що робити, якщо виглядати на всі сто потрібно через пару годин, а очі схожі на квіти, що пов’янули і прим’яті дощем? Окрім найвідомішого способу – покласти на віка охолоджені пакетики з чаєм – є й інші. Наприклад, картопляна маска: натерту на дрібній терці сиру картоплю завертають в марлю і кладуть під очі на 10-15 хвилин. У картоплю можна додати дрібно нарізане листя петрушки.
Для експрес-усунення мішків під очима підходять спеціальні маски, що охолоджують. Вони виготовлені з пластику, наповненого гелем. Ви дістаєте маску з холодильника, кладете на декілька хвилин на обличчя і отримуєте «крижаний» ефект, що охолоджує. Підтягнути шкіру і на весь вечір «заховати» зморшки допоможуть ліфтинг-маски і сироватки, що надають миттєвий ефект. Ще один варіант – закрасити синяву тональним кремом або консилером.
Порада візажиста: консилер, вживаний для маскування темних кругів під очима, має завжди бути вологим і кремоподібним. Відтінок потрібно підбирати такий же, що і в основи, або на один-два рівні світліше, якщо у вас дуже темні круги під очима. Якщо ви користуєтеся консилером, який в точності відповідає основі, можете накладати його як до, так і після основи. Але якщо ви використовуєте світліший консилер, краще накласти його першим. Якщо у вас яскраво виражені сині круги під очима – не фарбуйте нижні вії.
© 2009 – 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: зволоження, ліфтинг, маска, набряки під очима, очищення, тонізування, шкіра