Кожна весільна церемонія починається з викупу нареченої. Цю процедуру можна зробити веселою і розважальною, використовуючи деякі сценарії викупу:
1. Взнати наречену по пальцю, на який наречений збирається вдягнути обручку. Натягують простирадло і декілька дівчат показують один пальчик.
2. На шляху нареченого встає тамада або подружка нареченої з ромашкою в руках. На кожній пелюстці цієї ромашки заздалегідь пишуться пам’ятні для молодих числа. Це можуть бути дата знайомства нареченого і нареченої; година їх першого побачення; рік народження майбутньої тещі, тестя; об’єм талії нареченої; розмір взуття майбутньої дружини; кількість кращих подруг нареченої; день народження нареченої; ріст нареченої; кількість передбачуваних дітей в сім’ї; улюблена пісня майбутньої тещі; улюблене число нареченої…
Жених повинен, відриваючи пелюстку, вгадати, що означає те або інше пам’ятне число. За кожне неправильно вгадане завдання наречений платить викуп. Конкурс закінчується лише тоді, коли в ромашки будуть відірвані всі пелюстки.
3. Наречену, двох-трьох подружок і бабусю закривають в кімнаті. Коли наречений підходить до замкнутої кімнати, він бачить декілька ниточок (їх кількість залежить від кількості людей, що знаходяться в кімнаті), які виглядають з-під закритих дверей кімнати. Іншим кінцем ці ниточки прив’язані до пальців людей, що знаходяться в кімнаті. Коли наречений смикає за ниточку, до нього підходить та, до якої була прив’язана дана нитка. Ведучий конкурсу говорить: “Бери її в дружини або плати дань”. Конкурс продовжується до тих пір, поки наречений не вгадує свою наречену або не приймає нове рішення: одружуватися на подружці нареченої.
4. Перед нареченим виникає перешкода – сходи. На сходинки покладіть заздалегідь вирізаний з паперу слід. Для більшої складності вони можуть бути дуже маленькими і розташовані далеко один від одного. Наречений, долаючи сходи, повинен наступити точно на слід. Якщо ж це не виходить, наречений і його друзі платять викуп.
5. Що б сліз в шлюбі менше лилося, потрібно їх вилити зараз. Перед нареченим стоїть склянка, в яку недолило трохи води. Потрібно зробити так, щоб вода перелилася через край, але торкатися до склянки не можна. Наречений кладе у склянку якомога більше монет.
6. На шляху нареченого стоїть дружка нареченої, тримаючи у руках тарілку, на якій лежить апельсин, яблуко або інший круглий фрукт. В нього натикайте сірників. Наречений з дружками повинен, витягуючи сірник, сказати нареченій комплімент або платити викуп. Сірники мають витягнуті всі.
Веселого весілля!
© 2009 – 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: весілля, викуп нареченої, конкурс, наречений, обручка, тамада, шлюб