Зволожуюча маска-желе зніме жирний блиск, звузить пори на шкірі, надасть їй свіжості.
Для цього візьміть 6 гр. желатину, залийте його водою і дайте набухнути. Потім додайте до цієї маси 80 гр. гліцерину, 50 гр. розтопленого на водяній бані меду і 1 гр. саліцилової кислоти, розчиненої в окропі. Добре розмішай отриману суміш і нанесіть на обличчя на 20 хвилин. Знімайте маску тампоном, змоченим у теплій воді.
Лосьйон на основі соку алоє зменшує процеси саловиділення, а також антисептичні властивості алоє попереджують появу прищів та вугрів.
Зріжте з рослини великий листок, заверніть його в папір та покладіть в холодильник. Через два тижні вийміть листок і подрібніть його. Видавіть з нього сік і додайте до нього 60 гр. води та 10 гр. спирту. Протирайти цим лосьйоном обличчя два рази на день: зранку та ввечері.
Сік часника є природним антибіотиком.
Розріжте зубчик часника та притуліть зрізом до запаленого місця, але будьте обережні, щоб не отримати опік.
Ніколи не вмивайтесь гарячою водою – вона посилює саловиділення. Дл явмивання саме краще використовувати холодну підкислену воду (на склянку води – одну столову ложку оцту).
© 2009 – 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: вода, вугрі, гліцерин, доглядати за жирної шкірою, желатин, жирна шкіра, жирний блиск, звузить пори, листок, лосьйон, маска, мед, обличчя, оцет, подрібніть, прищі, сік часнику, саліцилова кислота, сок алоє, спир, суміш