Дайвінг - це дуже захоплюючий вид спорту. І він постійно набирає ще більшої популярності. Але куди ж можна поїхати займатися дайвінгом?
Єгипет – найоптимальніший варіант. Багато дайверів обирають саме єгипетські курорти. Тут дійсно хороші природні умови і великий вибір фірм, що надають послуги з навчання дайвінгу, а також, прокату устаткування для цього заняття. Ось тільки якість місцевого сервісу не дуже хороша, адже всі ці фірми практично не проходять перевірок, тому мати з ними справу не безпечно. Краще скористатися послугами тих єгипетських компаній, які встигли завоювати відмінну репутацію.
Така ж проблема може виникнути і в Йорданії. Багато фірм, які практично не несуть жодної відповідальності за якість послуг. Єдиною перевагою є кращий стан коралових рифів. Хоч і територія йорданського узбережжя, в порівнянні з єгипетським, значно менша, але будівництво курортів в Йорданії не завдало великої шкоди коралам, чого не скажеш про Єгипет.
Як досвідчений дайвер, так і новачок, може прекрасно відпочити в Індонезії, наприклад, на узбережжі Балі. Підводний світ Балі відрізняється багатою флорою і фауною, з якою може познайомитися ближче будь-який бажаючий любитель занурень з аквалангом.
Не даремно Кайманові острови вважаються місцем відпочинку мільйонерів. Тут високий рівень обслуговування, щоправда і вартість послуг теж не маленька. Проте в Карибському морі дуже чиста вода і різноманітний підводний світ.
Великий Бар’єрний риф, який знаходитися на Австралійському узбережжі, вважається легендарним. Там не лише величезний вибір фірм, які займаються організацією дайвінгу, але і величезна кількість місць для занурень, які підходять як для професіоналів, так і для новачків.
Здавалося б, що місць для дайвінгу багато. Проте, новачкам не варто сподіватися лише на свій смак: краще зібрати більше інформації про заплановане місце занурення. І найкраще взяти з собою досвідченого помічника.
© 2011, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.

Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: Єгипет, єгипетські курорти, Австралійське узбережжя, дайвінг, дайвери, Йорданія, Кайманові острови, навчання дайвінгу