Сьогодні м’які і одноразові контактні лінзи мають різний графік для носіння і заміни. Такий графік називається «9-до-5: Одноденні контактні лінзи надягають вранці і викидають ввечері, а нові контактні лінзи надягають вранці. Інші контактні лінзи замінюються кожні два тижні або щомісяця.
Ваші особисті переваги і щоденні справи допомагають встановити найбільш зручний вам графік. Кожен графік має свої переваги. Розглянемо одноденні контактні лінзи такі як за посиланням однодневные контактные линзы.
Переваги одноденних контактних лінз.
У них багато позитивних сторін:
- Лінзи ніколи не треба промивати. Не буде потрібно мити їх на ніч і запасатися миючим розчином. Наприкінці дня їх просто викидають.
- Одноденні контактні лінзи мають гнучкий графік заміни. Не треба записувати нагадування до календаря про заміну лінз. Знімаєте на ніч і надягаєте нову пару щоранку.
- Одноденні контактні лінзи допомагають заощадити час. Їх не треба мити, просто необхідно захопити запасну пару при виході з будинку.
- Контактні лінзи можуть зменшити алергію очей – контактні лінза, на яких не встигає сформуватися наліт, мають менше шансів викликати алергію. Також, м’яка, свіжа поверхня лінз, змінна щодня, краще підійде подразненим очам.
- Зручні для підлітків! З цим погодяться всі батьки. Будучи зайнятим в школі, на спортивних тренуваннях або спілкуванням з друзями, підліток може забути про очищення або заміну контактних лінз. Нехтування чищенням або заміною створює ризик для очей, проте контактні лінзи денного носіння не вимагають очищення і мають зручний режим заміни.
Що ще важливо знати про контактні лінзи денного носіння
Оскільки їх викидають щодня – необхідно купувати більше контактних лінз. (Пам’ятайте, що вам необхідна одна штука для одного ока, значить на 30 днів необхідно 60 контактних лінз)
Ваш оптометрист обстежує ваші очі, щоб підібрати відповідні контактні лінзи. Ви можете вибрати як одноденні контактні лінзи, так і інший режим заміни, але тільки спеціаліст може порекомендувати необхідний вам режим заміни контактних лінз з урахуванням стану ваших очей.
Ця стаття не містить медичних консультацій і не замінює рекомендацій фахівця-медика. Для обговорення конкретних питань, зверніться до лікаря-офтальмолога.
© 2015, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|