Купання немовляти для мами та тата відповідальна процедура. Адже, якщо малюк буде комфортно відчувати себе під час купання, він стане чекати ванних процедур з радістю.
Дев’ять місяців він провів у воді! Це середовище для нього є знайомим і дарує позитивні емоції. І коли ви опустите його у водичку, він відчує, що таке вже було.
Взагалі, педіатри рекомендують обтирати маля вологими серветками, поки не відпаде пуповина. Якщо пупок вологий і є виділення, потрібно відкласти купання. А якщо сухий – можна починати!
Купання дуже добре укріплює імунітет. Для початку зробіть водичку 35-37 градусів. Потім кожний тиждень понижуйте температуру на градус. Зупинитись можна на 25 градусах.
Спочатку роздягніть немовля і повільно опустіть у ванночку. Дайте йому час привикнути до водички. Руку положіть під спинку і попу, щою головою він спирався на передпліччя. Підтримуйте маля під пахви.
Для маленьких карапузів до року мило не підходить, тому для купання використовуйте гель або піну для немовлят. Але навіть ними кожний день користуватись не варто, достатньо буде використовувати їх раз в тиждень.
Намилювати малюка варто починаючи з шийки, потім грудки, спинку, ручки, ножки і в кінці попу. Добре промийте складочки.
В перший раз у водичці варто провести 5- 10 хвилин, поступово збільшуючи час. Не варто боятись, що малюк замерзне. Адже водичка стимулює його рухатись. Тим паче у гарячій воді дитинка лежить та не рухається. Крім того, досить гаряча вода збільшує навантаження на сердечко.
Після ополікування закутайте немовля у полотенце з капюшоном та акуратно промокніть. Змажте кремом та вдягніть.
© 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: ванна, вода, дитина, купання, малюк, немовля
27 липня 2010р. о 19:01
гарна стаття