Секретів правильного і приємного чаювання не так вже і багато.
Звичайно ж для чаювання краще вибирати елітні сорти чаю і купувати його в спеціалізованих магазинах. Для заварювання краще всього вибрати фарфоровий чайник потрібного розміру. Щоб аромат чаю розкрився у всій своїй красі, заварюють чай теплому заварнику.
Після того, як до заварку залити окропом, щільно накрийте чайник разом з носиком і кришкою. Так ви збережете аромат. Другий важливий момент: вода для заварювання має бути м’якою (хороший варіант відстояна або відфільтрована).
Чашка чаю буде сповна доречна і на дружніх посиденьках і на діловій зустрічі. Зрозуміло, що сервірувати стіл слід в цих випадках по-різному.
Ділову бесіду ведуть за столом з мінімумом приборів. У простому випадку це можуть бути просто чашки з чаєм. Обов’язково поцікавтеся, якому сорту чаю віддає перевагу ваш співрозмовник, чи потрібні до чаю цукор і лимон. Ідеально підійде до такого чаювання дрібне печиво, крекери, канапки. Атмосфера чаювання в цілому повинна сприяти зібраності, а не розслабляти співрозмовника.
Посиденьки за чашкою чаю з близькими людьми носять емоційно насичений характер. Будьте уважні до ваших гостей навіть в дрібницях. Придбайте гарну скатертину, спеціальний святковий чайний сервіз. Доречними, будуть домашнє печиво чи пиріг, бутерброди, тістечка. Не варто подавати до чаю страви з різким запахом і смаком.
© 2011, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: лимон, цукор, чай, чайна церемонія