Кожна людина може піддаватись негативним емоціям. Це нормальний стан, тому що сум, розчарування, гнів так само присутні в нашому, як і радість, захват, щастя. Саме головне, не затягувати свій негативний стан, щоб просте незадоволення не переросло у хворобу.
Насамперед, виділіть для себе основні цілі та сконцентруйтесь на їх досягненні, тому що, навіть, найменші здобутки підвищують впевненість в собі та настрій.
Намагайтесь більше спілкуватись з друзями та близькими людьми. Інколи сама дієва допомога, коли тебе просто вислухають.
Зверніть увагу на оточуєше середовище. В оформленні житла використовуйте менше червого та жовтого кольору. Найбільш заспокійливими є пастельні тони.
Не мовчіть. Висловивши свої проблеми вголос – це вже їх на половину вирішити.
Навчіться слухати своїх співрозмовників уважно, аби не виникало ніяких непорозумінь. Так можна уникнути багато проблем і конфліктів.
Якщо причина стресу нестача часу, то спробуйте раціональніше організувати свій порядок дня.
Не надто виснажуйте себе роботою. Хоча б раз на тиждень організовуйте сімейний відпочинок. Наприклад, просто влаштуйте перегляд комедії всією сім’єю.
Чудовою психотерапією є музика. Слухайте легку приємну музику, і ваш настрій покращиться.
Фізичні вправи – добра панецея від стресу, крім того, зміцнює ваше здоров’я. В чим організм здоровіший, тим він менш піддатливий стресу.
Якщо стресова ситуація досягла свого епогею – саме краще зміними обстановку. Поїдьте у відпустку, або, хоча б, проведіть вихідні, займаючись чимось новим, що давно хотіли спробувати. Головне, щоб вам приносило приємні емоції.
Любіть себе і ваше життя буде приносити вам тільки приємні емоції!
© 2009 – 2010, Жіночий журнал SUPEROVA.COM. Авторські права застережено.
Сподобалась публікація?
Поділися з друзями в соціальних мережах:
|
Ця стаття про: відпустка, гнів, друзі, емоції, людина, музика, психотерапія, радість, сімейний відпочинок, середовище, стрес, фізичні вправи, хвороба, щастя